Išrinkta nauja Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) rektorė

2019 m. spalio 9 d. „Radviliškio malūne“ vyko Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) ataskaitinis susirinkimas. Jame dalyvavo daugiau negu šimtas universiteto studentų. Renginyje padėkota dvi kadencijas universitetui vadovavusiai rektorei Nijolei Nėjienei.

Pateikdama trumpą TAU veiklos ataskaitą, N. Nėjienė minėjo, kad universitete veikia penki fakultetai, linkėjo, kad iki 2020 m. būtų 20 studentų grupių. Pasidžiaugta naujomis veiklomis, šokių būreliais. Rektorė siūlė į veiklas įtraukti stalo žaidimus, minėjo, kad reikalinga politikos grupė – gal tada pavyktų į universitetą pritraukti daugiau vyrų. Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė padėkojo rektorei už veiklą, pasidžiaugė mokytojų savanoryste ir tuo, kad visi studentai skuba į užsiėmimus, universitete atsiranda naujų narių, planuojami ir vykdomi nauji užsiėmimai.

Susirinkime išrinkta nauja universiteto rektorė, jos pavaduotojai ir taryba. Naująja rektore tapo Irena Vaitkienė, kuri sakė, kad reikės visų studentų darnaus darbo ir pagalbos. Rektorės pavaduotoja išrinkta Danguolė Dabašinskienė. Suformuota universiteto taryba, į kurią be jau minėtos rektorės ir jos pavaduotojos pateko Nijolė Nėjienė, Marytė Gadliauskienė, Nijolė Lukošienė, Alfredas Krikštanas, Vladas Adomaitis.

Į susirinkimą atvyko ir paskaitą studentams apie pasaulio valstybes paskaitė Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Pauliukas. Jis pasidalino savo įspūdžiais iš darbinių ir poilsinių išvykų į Aziją, Afriką, Ameriką, pasakojo apie savo darbą Kazachstane, visai neseniai vykusią išvyką į Kiniją ir galimas kiniečių investicijas Radviliškio rajone. Vicemeras džiaugėsi, kad visada malonu sugrįžti į gimtinę ir pamatyti pažįstamus, seniai matytus veidus. Iš universiteto rektorės sulaukė pasiūlymo paskaityti paskaitų ciklą apie politiką.


© 2020 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.