• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Lietuvos moksleivių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės

Balandžio 6 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos moksleivių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės.

Puikiai pasirodė Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro imtynininkai Lukas Gelažius ir Dainius Jonaitis.

Lukas Gelažius svorio kategorijoje iki 75 kg nugalėjo A. Baltkojį iš Raseinių, M. Liutkevičių iš Marijampolės ir finale įveikė K. Jeneckį iš pagėgių.  Jis tapo nugalėtoju šioje svorio kategorijoje.

Dainius Jonaitis svorio kategorijoje iki 51 kg nugalėjo visus varžovus- D. Tverioną iš Tauragės, M. Kačinską iš Klaipėdos, tik finalinėje kovoje nusileido I. Grigelaičiui iš Kelmės. Jam atiteko 2 vieta.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono ir savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneris Justinas Kvietelaitis.

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.