• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Švediškos estafetės

2018 m. spalio 4 d. Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadione vyko lengvosios atletikos „Švediškos estafetės“ varžybos skirtos mokytojų dienai pažymėti. Dalyvavo dvylika Radviliškio rajono bendrojo ugdymo įstaigų

Prizininkams atminimo taures įteikė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Rimas Špakauskas ir Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savikas. Už rudens gėrybes dalyviams dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui.:)

5-6 klasių mergaičių grupėje trečiąją vietą iškovojo Vaižganto progimnazijos komanda rezultatu 3.39,33; antrąją vietą iškovojo Gražinos pagrindinės mokyklos komanda 3.35,51; pirmąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda 3.32,17.

5-6 klasių berniukų grupėje trečiąją vietą iškovojo Vaižganto progimnazijos komanda rezultatu 3.30,56; antrąją vietą iškovojo Gražinos pagrindinės mokyklos komanda 3.29,69; pirmąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda 3.11,49.

7-8 klasių mergaičių grupėje trečiąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda rezultatu 5.20,57; antrąją vietą iškovojo Pakalniškių pagrindinės mokyklos komanda 5.16,50; pirmąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos komanda 5.06,57.

7-8 klasių vaikinų grupėje trečiąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija komanda rezultatu 4.40,50; antrąją vietą iškovojo Vaižganto progimnazijos komanda 4.34,85; pirmąją vietą iškovojo Gražinos pagrindinės mokyklos komanda 4.29,01.

I-II gim. klasių merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos komanda rezultatu 5.26,52; antrąją vietą iškovojo Lizdeikos gimnazijos komanda 5.02,14; pirmąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda 4.54,68.

I-II gim. klasių vaikinų grupėje trečiąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda rezultatu 4.18,02; antrąją vietą iškovojo Grinkiškio J. Poderio gimnazijos komanda 4.16,30; pirmąją vietą iškovojo Lizdeikos gimnazijos komanda 4.07,98.

III-IV gim. klasių merginų grupėje antrąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda 5.04,65; pirmąją vietą iškovojo Lizdeikos gimnazijos komanda 4.57,84.

III-IV klasių vaikinų grupėje antrąją vietą iškovojo Šeduvos gimnazijos komanda 3.58,36; pirmąją vietą iškovojo Lizdeikos gimnazijos komanda 3.55,82.

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.