2018 m. spalio 28 d. Radviliškio sporto arenoje vyko vaikų (2006 m. g. ) salės futbolo turnyras

Kurį organizavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius ir FSK Radviliškis

Turnyre dalyvavo septynios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. I-grupė: Radviliškio ŠSPC, Kėdainių FK Nevėžis,  Mažeikių FK Atmosfera - 2. II - grupė: FK Atmosfera - 1, Kelmės VJSM, Kauno FK Girionys ir Pakruojo SC futbolininkai. Geriausiai turnyre žaidė Radviliškio ŠSPC komanda, kuri iškovojo pirmąją vietą. Trenerio Vaclovo Pocevičiaus futbolininkai grupės varžybose iškovojo dvi pergales, prieš Mažeikių FK Atmosfera - 2 1:0,  Kėdainių FK Nevėžį 2:1  ir pogrupyje užėmė pirmąją vietą. Pusfinalyje radviliškiečiai 2:1 nugalėjo Kauno FK Girionys ir finale  po baudinių 3:2 vėl nugalėjo Kėdainių FK Nevėžio futbolininkus, kurie pusfinalyje 1:0 laimėjo prieš Kelmės VJSM. Rezultatyviausi mūsų komandos žaidėjai: EimantasTučkus 3 įv., Nojus Gedgaudas 1įv., Sandrijus Labanauskas 1 įv., Irmantas Barakauskas 1 įv., Dovidas Mickus 1 įv., Laisvydas Laurinavičius 1 įv. Komandoje dar žaidė Matas Pikelis, Kornelijus Vaičakauskas, Nojus Maslauskas, Lukas Goerkis, Nedas Ambrulaitis, Karolis Petrėtis, Lukas Kačiukevičius ir Vilius Kaušys.