• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Lapkričio 16-17 dienomis Latvijoje Daugpilio mieste vyko Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Daugpilis 2018“

Varžybose dalyvavo komandos iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos

Puikiai pasirodė Radviliškio imtynininkai, kurie iškovojo net tris aukso medalius ir vieną bronzos medalį.

Simas Asačiovas svorio kategorijoje iki 97 kg nugalėjo Sandis Belkovskis iš Latvijos ir Abndey Rafeenko iš Rusijos. Tapo nugalėtoju šioje svorio kategorijoje. Jam atiteko pirmoji vieta.

Pirmąją vietą iškovojo Nedas Rasiulis svorio kategorijoje iki 92 kg.  Jis nugalėjo Vilių Mikaluskį iš Kelmės ir Olegs Romanovs  iš Latvijos.

Dar viena pirmoji vieta atiteko Kornelijui Stulginskui svorio kategorijoje iki 79 kg. Kornelijus įveikė latvį Maksims Arkadijs, lietuvį Ž. Krivicką, baltarusą Robert Fjodorov ir finale įveikė rusą Vitaly Boyko.

Trečią vietą svorio kategorijoje iki 79 kg iškovojo Tomas Kačiukevičius, kuris nugalėjo latvį Arturs Alksnis, dėl patekimo į finalą nusileido Vitaly Boyko iš Rusijos.

Radviliškio imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro imtynių treneris Justinas Kvietelaitis.

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.