• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Lapkričio 30 d. Kelmėje vyko Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionatas

Kuriame jėgas išmėgino jaunieji imtynininkai iš visos Lietuvos

Geriausiai iš Radviliškiečių sekėsi Lukui Gelažiui, kuris svorio kategorijoje 75 iškovojo 2-ąją vietą. Lukas įveikė A. Baltkojį ir V. Andriulį  iš Raseinių, A. Milių iš Druskininkų, D. Liachovich iš Vilniaus.  Finale lygioje kovoje nusileido vilniečiui A. Barsamijan.

Gerai kovojo Dainius Jonaitis. Jis svorio kategorijoje iki 57 kg nugalėjo šiaulietį N.Dijoką ir kelmiškį N. Milaševičių. Nusileido A. Petajevui iš Klaipėdos ir kelmiečiui K. Grigelaičiui. Jam atiteko trečioji vieta.

Radviliškiečiai Domas Mankvičius svorio kategorijoje iki 57 kg liko penktas ir Astijus Mitkus 52 kg kategorijoje liko 8 –as.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus treneris Justinas Kvietelaitis

© 2018 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.