• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Iš Estijos net du aukso medaliai

Gruodžio 7-8 dienomis Estijoje (Viljandi), vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras garsiam Estų imtynininkui Martin Klein atminti

Radviliškio imtynininkai dalyvavo ir iškovojo daug gražių pergalių ir aukso medalius.

Geriausiai sekėsi Lukui Gelažiui ir Dainiui Jonaičiui.

Lukas Gelažius svorio kategorijoje iki 80 kg nugalėjo estus: Carlos Erol, Voldemar Umsar, Carlos Oras. Ir tapo nugalėtoju šioje svorio kategorijoje.

Dainius Jonaitis svorio kategorijoje iki 54 kg nugalėjo sportininkus iš Estijos : Maksim Muratov, Madis plaks, Astor argos ir Aimar Alksnis. Dainiui atiteko pirmoji vieta.

Tomas Apšega (35 kg) ir Astijus Mitkus (54 kg ) pelnė po pergalę ir kitose kovose patytė pralaimėjimus. Jiems atiteko penktosios vietos.

Berniukai atsakingai ruošėsi varžyboms ir pademonstravo gerus rezultatus.

Imtynininkus treniruoja Radviliškio rajono ir  savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro treneris Justinas Kvietelaitis.

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.