• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

2019 m. sausio 7 d. Radviliškio rajono Grinkiškio Jono Poderio gimnazijoje vyko

Rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių merginų ir vaikinų futbolo 5x5 varžybos

Merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo šeimininkės Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos merginų komanda. Antrąją vietą iškovojo Sidabravo merginų komanda. Pirmąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos merginų komandą. Vaikinų grupėje trečiąją vietą iškovojo Sidabravo gimnazijos vaikinų komanda. Antrąją vietą iškovojo Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos komanda. Pirmąją vietą
iškovojo Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos vaikinų futbolo komanda.

2019 m. sausio 18 d. Jonavoje vyksiančiose zoninėse kaimo vietovių futbolo varžybose rajono merginų komanda nugalėtoja jėgas išmėgins su Jonavos r., Kėdainių r.,, Raseinių r., ir Kaišiadorių r., komandomis.  Vaikinų komanda varžysis su Panevėžio r., Kelmės r., Raseinių r., ir Šiaulių r., komandomis. Linkime sėkmės!

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.