• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

2019 m. kovo 8 d. Radviliškio sporto arenoje varžybos prasidėjo neįprastai

Tarptautinės moters solidarumo dienos  proga

Komandų moterys Radviliškio r. savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro apdovanotos gėlėmis. Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose  2008 m. gim. grupėje varžėsi keturios komandos iš Naujosios Akmenės , Telšių, Šiaulių r., ir Radviliškio r.. Trečiąją vietą iškovojo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos komanda. Antrąją vietą iškovojo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos komanda.  Užtikrintai pirmavę Šiaulių r., Ginkūnų „Sofijos ir Vladimiro Zubovų“ mokyklos mokiniai iškovojo pirmąją vietą. Tvirtai žengdami žingsnį į tarpzoninį etapą. Nuoširdžiai dėkojame „Fasma“ S. Krvicko įmonei už paramą gaminamais „Trapučiais“ kurie pradžiugino dalyvius po atsakingų varžybų.

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse 2006 m. gim., „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Dalyvavo trys komandos. Pirmąją vietą iškovojo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos komanda. Antrąją vietą iškovojo Šiaulių r., Ginkūnų  „Sofijos ir Zubovų“ mokyklos komanda. Trečiąją vietą iškovojo Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos komanda.  Komandos apdovanotos taure, atminimo diplomais ir „Fasma“ S. Krvicko įmonės gaminamaisiais skaniaisiais „Trapučiais“.

Komandoms linkime sėkmės sekančiame tarpzoniniame „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų etape.

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.