• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Radviliškio rajono seniūnijų sporto žaidynės 2019

Birželio 8 d. Radviliškio sporto arenoje ir „Lietuvos sąjūdžio“ stadione vyko rajono seniūnijų sporto žaidynės.

Seniūnijos sporto rungtyse iškovojusios pirmas vietas atstovaus Radviliškio raj. Šiaulių zonos varžybose.

Stadione seniūnijų sportininkai varžėsi futbolo 5x5 rungtyje. Pirmąją vietą iškovojo Šeduvos seniūnijos sportininkai kurie kelis metus iš eilės tampa šios rungties čempionais. Antrąją vietą užėmė Aukštelkų seniūnijos sportininkai. Treti liko Grinkiškio seniūnijos futbolininkai.

Sporto arenoje vyko šaškių, smiginio varžybos. Šaškių rungtyje čempionais tapo Skėmių seniūnijos šaškių komanda, antri – Radviliškio seniūnijos šaškininkai, treti – Sidabravo seniūnijos sportininkai .

Smiginio rungtyje geriausiai pasirodė Šeduvos atstovai kurie įtikinamai iškovojo pirmąją vietą, antri – Grinkiškio seniūnija, treti – Radviliškio seniūnija.

Stalo teniso varžybose po atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Radviliškio seniūnija, antri liko Grinkiškio seniūnija, treti – Pakalniškių seniūnijos sportininkai.

Birželio 15 d. Radviliškio rajono seniūnijų žaidynėse varžysis seniūnijų sportininkai: krepšinio, parko tinklinio, virvės traukimo, šachmatų rungtyse.

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.