• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Birželio 15 d. Radviliškio sporto arenoje vyko

Radviliškio seniūnijų sporto žaidynių krepšinio, tinklinio, šachmatų, virvės traukimo varžybos

Vyrų parko tinklinio rungtyje čempionais tapo Radviliškio seniūnija, antri – Šiaulėnų seniūnija, treti – Pakalniškių seniūnijos sportininkai. Moterų grupėje stipriausios buvo Sidabravo seniūnijos tinklininkės, antrąją vietą užėmė Pakalniškių seniūnijos sportininkės, trečios liko grinkiškieties.

Krepšinio rungtyje dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes: moterų, vyrų iki 40 metų ir vyrų virš 40 metų. Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Sidabravo seniūnija, antrąją – Grinkiškio seniūnija, trečioje vietoje liko Skėmių seniūnijos krepšininkės. Vyrų virš 40 grupėje užtikrintai pirmąją vietą iškovojo Radviliškio seniūnija, antrąją – Skėmių seniūnija, treti liko Grinkiškio seniūnijos veteranai. Vyrų iki 40 m. grupėje stipriausi buvo Pakalniškių seniūnijos krepšininkai kurie finale įveikė Šiaulėnų seniūniją, trečiąją vieta iškovojo Grinkiškio seniūnija.

Šachmatų rungtyje pirmąją vietą iškovojo ir čempionais tapo Radviliškio seniūnija. Virvės traukimo rungtyje nugalėtojais tapo Grinkiškio seniūnijos galiūnai.

Seniūnijos užėmusios pirmąsias vietas atstovaus Radviliškio rajoną rugsėjį vyksiančiose Šiaulių zonos seniūnijų žaidynėse.

© 2019 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.