• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Liepos 25 d. Radviliškyje seniūnijų sporto žaidynių I etape paaiškėjo

Stalo teniso, futbolo, šaškių ir smiginio rungčių nugalėtojai kurie rugsėjį atstovaus rajoną zoninėse varžybose

Stalo teniso rungtyje nenugalimi buvo grinkiškiečiai kurie laimėjo visus susitikimus ir šventė pirmąją vietą, antri patyre vos viena pralaimėjimą liko radviliškiečiai, treti – Pakalniškių seniūnijos sportininkai. Smiginio rungtyje (Dart‘s) pirmąją vietą iškovojo Pakalniškių seniūnija, antri vietą užėmė Grinkiškio seniūnija, treti – Radviliškio seniūnija. Šaškių rungtyje Radviliškio rajono atstovaus Skėmių seniūnija kuri įtikinamai užėmė pirmąją vietą, po savęs palikdama Radviliškio seniūniją (II vieta) ir Pakalniškių seniūniją (III vieta). Futbolo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Radviliškio seniūnija, antri liko Grinkiškio seniūnijos sportininkai, treti – Sidabravo seniūnija. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, linkime pergalių zoninėse varžybose, kurios vyks Radviliškyje rugsėjo 19 d.

© 2020 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.