Administravimo komanda

Projekto vadovė – Rita Vaigauskienė, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja, tel. 8 616 15533, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Partnerių veiklos koordinatorius – Regina Dovidavičiūtė, Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos vicepirmininkė, tel.8 626 10836, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projekto koordinatorius sportinei veiklai – Anicetas Savickas, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas, tel. 8 698 87203, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projekto finansininkas – Laima Gudžiūnienė, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Buhalterinės apskaitos ir planavimo skyriaus vedėja-vyr. buhalterė,  tel. 8 612 52671, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© 2022 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.