Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

AJC „Jaunimo erdvė“ džiaugiasi dar viena savo savanore baigusia JST programą

Praeitą vasarą pamačiau, skelbimą,  apie savanorystę ir iš karto kilo mintis pabandyti savo jėgas atvirame jaunimo centre „Jaunimo erdvė“. Čia ir prasidėjo mano Jaunimo savanoriškos tarnybos kelias trukęs šešis mėnesius. Savanorystės pradžioje susipažinau su kuratore Justina ir mentore Dalia, išsiaiškinau kas yra savanorytė, ką ir kaip reikės savanoriauti jaunimo centre, kokios mano pareigos, atsakomybės ir pan. Pirmas įspūdis nustebino, pamaniau labai smagu bus šiame kolektyve.

Didžiausias nusivylimas buvo, kai negalėjau gyvai bendrauti su AJC „Jaunimo erdvė“ lankytojais. Viską pakoregavo COVID-19 pandemija. Savo savanorystę teko perkelti į nuotolinę erdvę. Prasidėjus vasarai galėjome laisviau susitikti, turėjau galimybę prisidėti prie renginių organizavimo ir vykdymo. Daug nepamirštamų įspūdžių paliko mobilus AJC „Jaunimo erdvė” darbas. Jo dėka teko pažinti Radviliškio rajono miestelius ir kaimelius, bei susipažinti su šauniu jaunimu.

Tai kas manote, kad savanorystė tik laiko švaistymas, pasakysiu, kad Jūs klystate, nes čia tikrai galima atrasti save, susirasti daug puikių draugų. Ši patirtis išliks mano atmintyje dar ilgai ilgai...


Nori tapti savanoriu? Daugiau informacijos apie JTS programą rasite čia:

https://jrd.lt/savanoryste/jst


Straipsnį parengė AJC savanorė Evelina Navickaitė


© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.