Mobilus darbas su jaunimu Radviliškio rajone

Visai neseniai Radviliškio rajone pradėtas įgyvendinti projektas „Mobili jaunimo erdvė“. Mobilios jaunimo darbuotojų komandos nariai sulaukė didelio keturiose Radviliškio rajono seniūnijose gyvenančių jaunuolių susidomėjimo! Jaunimo darbuotojai kartą per savaitę apsilanko Alksniupių, Grinkiškio, Šiaulėnų ir Pakalniškių seniūnijose. Sutartose vietose juos pasitinka besišypsančios jaunų žmonių akys – pagaliau, mes jūsų jau laukėme!

Iš automobilio išėmę ir išpakavę inventorių visi nekantriai pradeda veiklas: kas miklina rankas taikydamasis į krepšinio lanką, kas stengiasi numušti biliardo kamuoliukus, kas žaidžia įvairius stalo žaidimus, o kas tiesiog šnekučiuojasi su jaunimo darbuotojais, per trumpą laiką jau tapusiais draugais. Kai jaunimo darbuotojai pradeda ruoštis namo, jaunuolių akyse užgęsta džiaugsmo žiburiukai. Jaunuoliai vis klausinėja, kada vėl susitiksime ir ką veiksime kitą kartą. O veiklų laukia tikrai daug ir įvairių: karaoke vakarai ir protų mūšiai, filmų peržiūros ir aptarimai, kepinių popietės ir įvairūs susitikimai, žygis baidarėmis ir vasaros stovykla! Mobili jaunimo darbuotojų komanda tikisi, kad tokios veiklos padės jaunuoliams ne tik susirasti naujų draugų, bet ir ugdyti pareigingumą, iniciatyvumą ir bendruomeniškumą.
Vykdomos veiklos skamba įdomiai? Kviečiame sekti mus facebook‘e – „Mobili jaunimo erdvė Radviliškio rajone“ – arba ateiti susitikti. Jaunimo darbuotojai kiekvieną pirmadienį 15 valandą būna Alksniupių sporto salėje, antradienį 15 valandą – Pašušvio mokykloje, trečiadienį 16 valandą – Pakalniškių mokykloje ir ketvirtadienį 15 valandą – Šiaulėnų kultūros namų rūsyje!