Patarlė „Žmogus planuoja – Dievas juokiasi“ tinka kalbant apie susidariusią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) ne tik pasaulyje, bet ir mūsų, šalies Trečiojo amžiaus universitetų veikloje. Neįvykę suplanuoti užsiėmimai, ekskursijos, šventės, festivaliai, ištuštėjusios auditorijos, nutilę studentų dainų, šokių muzikos bei šurmulio garsai nuliūdino ne tik senjorus, bet ir organizatorius. Tačiau tikėjimas ir žinojimas, kad nėra padėties be išeities, visada veda pirmyn.

Visi suprantame koronaviruso galimas grėsmes sveikatai, o ypač Jūsų, senjorai, labiausiai pažeidžiamos žmonių grupės. Ir nors karantino sąlygos švelninamos, tačiau rizika susirgti išlieka. Todėl Nacionalinės IV-osios TAU universiados organizavimą nukeliame į 2021 metus. Tikime, kad įveikę koronavirusą visi grįšime į auditorijas, ruošimės Universiadai ir 2021 m. susitiksime Radviliškyje.


2020 m. liepos 2–3 d. Radviliškyje bus organizuojama 2-iejų dienų „Nacionalinė IV TAU universiada 2020“ (toliau – Universiada), kurios tikslas yra propaguoti sportą bei fizinį aktyvumą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, sveikatos išsaugojimo šaltinį tarp pagyvenusių žmonių. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras paskelbė universiados logotipo sukūrimo konkursą. Vertinimui buvo pateikta septyniolika darbų.


© 2022 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.