Image
Image
Image

Vasarą pradėk aktyviai

Radviliškio „Jaunimo Erdvė“ svariai prisidėjo prie miesto ir rajono vaikų bei jaunimo užimtumo ir veiklos kokybės gerinimo. Radviliškio rajono savivaldybės administracijai buvo pateikta Vaikų vasaros poilsio programa „Vasarą pradėk aktyviai!”, paremta sveika gyvensena ir fiziniu aktyvumu.

Dieninėje vasaros stovykloje, vykusioje birželio 10-21dienomis,  nemokamai dalyvavo 22 jaunuoliai. Veiklų jiems tikrai netrūko: grupės formavimo užsiėmimai, sambūrio „Buruliatorius“ organizavimas ir jo metu susuktas nuotaikingas filmukas, stalo teniso turnyras, tinklinis, krepšinis, išvyka dviračiais, dažasvydis, estafetės ir orientacinės varžybos, kovinės savigynos elementai, išvyka į Raudondvario žirgyną, susitikimas su V. Radzišauskiene, ekspedicijos į Sibirą dalyve. Jaunimas įgijo teorinių žinių apie sveikatą ir mitybą bei teisingus mankštos reikalavimus ir principus. Stovyklos uždarymo dieną “Jaunimo Erdvę” aplankė ir malonią staigmeną pateikė Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, pasakęs daug gražių žodžių ir linkėjimų bei jaunimui padovanojęs net 10 žaismingų sėdmaišių. Tarybos narys, Lietuvos reabilitacinio profesinio rengimo centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė, kad jaunimas 2 savaites savo energiją buvo nukreipęs tinkama linkme ir, kad stovyklos dalyviams patiko jo įteikta dovana – apsilankymas žirgyne bei jodinėjimas nuostabiais gyvūnais. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė apibendrino vasaros stovyklos veiklas ir pabrėžė, jog yra ir galimybių, ir įgūdžių jaunimo užimtumui skatinti bei gerinti. Stovyklos dalyviai ir svečiai, vaišindamiesi arbata ir skanėstais, maloniai aptarinėjo nuveiktus darbus.

Už veiklų įvairiapusiškumą, naudingumą „Jaunimo Erdvė” nori padėkoti visiems prisidėjusiems: Radviliškio visuomenės sveikatos biuro specialistei Skaidrei Armonienei už informatyvią sveikatingumo paskaitą, V. Radzišauskienei už įdomų filmą ir pasakojimą apie Sibire patirtus įspūdžius, Lietuvos Šaulių sąjungos Radviliškio Šaulių 1-ajai kuopai už surengtas estafetes ir orientacines varžybas, „Rytų kovotojo“ vadovui E. Mončiauskui už puikią fizinio aktyvumo ir kovinės savigynos teorijos ir praktikos sintezę. Stovyklos dalyviai ypatingą padėką išreiškė Radviliškio rajono savivaldybės merui D. Braziui ir rajono savivaldybės administracijai bei Tarybos nariui, Lietuvos reabilitacinio profesinio rengimo centro direktoriui J. Praviloniui ir, žinoma, Ritai Vaigauskienei, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo skyriaus vedėjai, už reikšmingą indėlį ir pagalbą, kuriant kokybišką vasaros stovyklą.       

Pateiktose anketose dalyviai stovyklą įvertino teigiamai ir jau laukia kitų galimybių dalyvauti „Jaunimo Erdvės “ siūlomose veiklose.


© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.