Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Konferencija „Mano Lietuva“

 

Susirinkę įvairių gebėjimų mokiniai iš Radviliškio rajono ir miesto mokyklų gražiais darbeliais, piešiniais, nuotraukomis pristatė Lietuvą. Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio mokiniams pats gražiausias ir brangiausias Baisogalos kraštas su sena ir garbinga dvaro istorija. Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokiniai atgaivino kraštiečio Balio Buračo nuotraukose įamžintus Lietuvos kultūros vaizdus, savo piešiniais pristatė gimtąjį kraštą. Radviliškio Vaižganto progimnazijos penktos klasės mokinės pasidalino mintimis apie nepriklausomybės svarbą mums visiems.

Lietuvos krašto grožis atsiskleidė Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių piešiniuose. Mažiausieji konferencijos dalyviai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, garsino Lietuvos vardą savo mažais darbeliais ir skambiomis eilėmis. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai Tėvynei skyrė gražiausias dainas ir jausmus, spalvingus piešinius ir tyras mintis savo rašiniuose. Mokiniai, dėliodami Lietuvos žemėlapį, pakeliavo po šalį ir susipažino su kiekvienu jos regionu. Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai pakvietė visus dalyvius į pamoką „Kas yra Lietuva?“. Konferencijos dalyviai pagerbė mūsų šalies vardą giedodami himną, kurį saksofonu grojo Gražinos mokyklos trečios klasės mokinys.

Mokinių konferenciją vainikavo vaikų sukurti sveikinimai ir linkėjimai Lietuvai, kuriuos į padangę nunešė trispalviai balionai. Renginyje ne tik paminėjome Lietuvos šimtmetį, bet suvienijome ir sutelkėme įvairių gebėjimų vaikus, davėme galimybę jiems bendrauti ir bendradarbiauti, išreikšti savo jausmus ir mintis, geriau pažinti ir suprasti vieni kitus.


© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.