Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Karpinių kūrybinės dirbtuvės „Kas spokso iš uokso?“

 

Veiklos pradžioje Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Loreta Sokienė subūrė dalyvius bendrai žaismingai veiklai „Sakmė apie pelėdą“. Jos metu kiekvienas dalyvis išraiškingai skaitė pažymėtą sakmės dalį ir taip susipažino su lietuvių sakme „Pelėdos akys“. Radviliškio Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Ingrida Kasperavičiūtė pristatė filmuką „Išmintį ir aštrų protą simbolizuojančio paukščio gyvenimas Lietuvos miškuose“, papasakojo apie karpinių meno ištakas bei jų atsiradimą lietuvių buityje. Galiausiai prie organizatorių prisijungė Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja ekspertė, tautodailininkė Rasa Jasiulienė. Tautodailininkė parodė savo pačios karpytas pelėdas, papasakojo jų kūrimo eigą, kirpimo bei klijavimo subtilybes ir pakvietė visus pedagogus drąsiai eksperimentuoti, bandyti atrasti ir leisti išsiskleisti kūrybos sparnams.

Praktinės-kūrybinės veiklos metu visi dalyviai sukūrė po vieną tautodailės darbą - karpinį ,,Pelėda".  Kūrybinių dirbtuvių dėka pedagogai geriau pažino save,  atrado ir plėtojo savo kūrybines galias. Dalyviai džiaugėsi įgytomis žiniomis, patirtimi ir savo pačių rankomis sukurtais nepakartojamais karpiniais.

Organizatorės dėkoja Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui bei Radviliškio miesto kultūros centrui už pagalbą organizuojant kūrybines dirbtuves.


© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.