• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Badmintono turnyras „Šeduvos taurė“

Turnyro tikslas populiarinti sportą, skatinti įvairaus amžiaus žmones aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, išaiškinti stipriausias komandas ir geriausius žaidėjus, sukurti gražią ir prasmingą šventę sporto aktyvistams ir gyventojams.

   Turnyre  dalyvavo moterų dvejetų - 3, vyrų dvejetų - 3 , mišrių dvejetų - 5  komandos. Pradedant turnyrą buvo ištraukti burtai kas su kuo žais.

   Po atkaklių kovų išaiškintos komandos nugalėtojos. Moterų dvejetų grupėje I-ąją vietą laimėjo Povilianskienė R. ir Kundrotienė J.,  II-ją vietą Kavaliauskienė R. ir Lukšienė J., III-ją vietą Butvilienė G. ir Benaitienė L.

 Vyrų dvejetų grupėje I-ąją vietą laimėjo Staškevičius D. ir Peleckis R., II-ąją vietą Mockevičius T. ir Peleckis M., III-ją vietą Petuška V. ir Lukšis G.

Mišrių dvejetų grupėje I-ąją vietą laimėjo Staškevičius D. ir Povilianskienė R, II-ąją vietą Peleckis R. ir Kundrotienė J., III-ją vietą Butvilienė G. ir Lukšis G.

Laimėjusių porų I vietos nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir medaliais, II-III vietos apdovanotos medaliais ir atminimo suvenyrais.


© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.