• Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

9-tasis Paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje

 

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 2 grupes po 6 komandas, kiekviena komanda grupės varžybų etape sužaidė po 5 rungtynės. Keturios stipriausios kiekvienos grupės komandos pateko į atkrintamąsias varžybas po kurių išaiškėjo mažojo ir didžiojo finalo poros.

Mažajame finale šį kartą susitiko Radviliškio ir Kauno miesto komandos, tai „Krembriulė“ (Žilvinas bernotas ir Andrėjus Kryžianovskis) bei komanda „Toronto Raptors“ (Girvydas Rimeika ir Paulius Kochanskas). Po atkaklios kovos duetas iš Kauno įrodė savo pranašumą ir pasidabino bronzos medaliais, taurėmis, rėmėjų įsteigtais prizais.

Didžiajame Finale šiemet susitiko dvi Šiaulių komandos. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Balionas ir Balionesnis“. Kuriai atstovavo du seni bičiuliai - Tomas Vanagas ir Karolis Vištartas.  Antroji vieta atiteko komandai – „Šiauliai“,  kurios atstovai buvo Danas Mikolaitis ir Nedas Skultinas.

Kaip įprastai, turnyro metu netrūko geros nuotaikos, įtemptų kovų ir naujų duetų, kurie nusprendė savo jėgas išmėginti „Radviliškis Midsummer Volley“ turnyre.

Turnyro organizatorius Modestas Valiuševičius po turnyro neslėpė geros nuotaikos: „Labai malonu, kad Radviliškyje paplūdimio tinklinis įsitvirtino ne tik kaip populiari sporto šaka tarp vietos gyventojų, tačiau ir tarp visoje Lietuvos žinomų turnyrų.  Smagu, kad sportininkai pasirenka sugrįžti būtent į Radviliškį, kai tą patį savaitgalį Lietuvoje vyksta dar bent 3-4 turnyrai. Tai daug pasako apie augančia kokybę, komandų pajėgumą bei  atmosferą.

Radviliškiui visada pavykdavo prizininku trejete išlaikyti ir savo pozicijas, šiemet susiklostė taip, kad po atkaklios 3 setų kovos, prizininkų trejetas buvo užleistas svečiams. Kitą vertus labai gražus ir svetingas gestas (juokiasi).  Esu tikras, kad ši sporto šaka mūsų mieste ir toliau bus populiari, daugiau jaunimo užsikrės šiuo virusu, galimybės sportuoti gerės ir kada nors galėsime pagalvoti apie profesionalų duetą iš Radviliškio. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie puikaus renginio šiemet. Ačiū!”

  • Pirmoji vieta (Tomas Vanagas, Karolis Vištartas).  "Balionas ir Balionesnis"  iš Šiaulių.
  • Antroji vieta (Nedas Skultinas, Danas Mikolaitis). "Šiauliai".
  • Trečioji vieta (Girvydas Rimeika, Paulius Kochanskas). "Toronto Raptors". Kaunas. 
  • Naudingiausiu turnyro žaidėjų tapo radviliškietis - Žilvinas Bernotas.

© 2021 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.