Image
Image
Image
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras
  • Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras

Sporto stovykla – atgaiva kūnui ir sielai

Pirmą stovyklos dieną buvo suformuotos dvi grupės, dalyvių laukė juoko joga, gongų terapija, lektorė Valentina Mickienė skaitė paskaitą temomis „Kaip tapti sveiku, energingu ir motyvuotu“ (apie tai, iš kur galime gauti energijos ir kur ji gali pradingti, technika organizmo ląstelių perkrovimui ir energijai) ir „Laimės šaltinis. Kodėl mums visada trūksta kažko iki pilnos laimės...“. Su dalyviais smiginį ir miolke žaidimus žaidė, šokti linijinius šokius mokė lektorė Liudmila Pernavienė. Antrą stovyklos dieną dalyvių laukė praktinis užsiėmimas su lektore Valentina Mickiene – šiaurietiškas ėjimas. Lektorė Liudmila Pernavienė dalyviams pasiūlė Tibetiečių rytinio pabudimo pratimus – „Eden“ metodą energetikai išsaugoti ir atstatyti.
Dalyviai grįžo kupini teigiamų emocijų, puikiai praleidę laiką ir pabendravę su kolegomis iš kitų Trečiojo amžiaus universitetų.
Norime labai padėkoti Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centrui už bendradarbiavimą ir kvietimą dalyvauti stovykloje. Lauksime kitų malonių susitikimų!

Please publish modules in offcanvas position.