Trečiojo amžiaus universitetas pradėjo naujus mokslo metus

TAU lankytojus sveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, kuris akcentavo, kad Radviliškio rajone yra skirtingų mokslo įstaigų: pradedant ikimokyklinio ugdymo įstaigomis ir baigiant Trečiojo amžiaus universitetu. Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius universiteto rektorei Irenai Vaitkienei įteikė neseniai suremontuotų patalpų raktą – jose bus TAU lankytojų posėdžių kambarys. Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė ir metodininkė Živilė Laurutienė nuoširdžiai padėkojo TAU savanoriams, vedantiems įvairias veiklas ar užsiėmimus, už jų indėlį į universiteto veiklą, esamai ir buvusiems rektoriams, valdybos nariams ir visam universiteto aktyvui.

Universiteto klausytojams paskaitą skaitė visoje Lietuvoje žinoma žolininkė Adelė Karaliūnaitė. Moteris papasakojo apie mūsų visų soduose, daržuose ar net pievose sutinkamų augalų naudą, akcentavo, kad dauguma vaisių, daržovių ar maistingų augalų galima užšaldyti ir jais džiaugtis  ne tik šiltuoju metu laiku, bet ir žiemą. Žolininkė vaizdingai augalus susiejo su planetomis, buvo įdomu klausytis apie tarp jų egzistuojantį ryšį. Šventės dalyviai galėjo įsigyti Adelės Karaliūnaitės gaminių.

Susirinkusiems TAU lankytojams savo koncertinę programą dovanojo aktorė Larisa Kalpokaitė – skambėjo svajingi ir romantiški romansai.

Po šiltų sveikinimo žodžių, naujų mokslo metų programos apžvalgos ir koncerto prasidės darbas fakultetuose. Jų šiais metais veiks penki: užsienio kalbų fakultetas (dekanė – Nijolė Nejienė), informacinių technologijų (dekanas – Vladislovas Adomaitis), pasaulio pažinimo ir dvasinio ugdymo (dekanė – Marytė Gadliauskienė), meninės raiškos (dekanas – Alfredas Krikštanas), sveikos gyvensenos fakultetas (dekanė –  Nijolė Lukošienė). Susirinkusieji turės galimybę pasirinkti pagrindinį fakultetą ir į jį užsiregistruoti. Taip pat sudarytos galimybės dalyvauti ir kitų fakultetų veiklose, bendruose užsiėmimuose, dalyvauti kviestinių lektorių paskaitose. Studentų laukia turiningi ir įdomūs mokslo metai.

Labai dėkojame Radviliškio kultūros centrui už bendradarbiavimą ir įamžintas akimirkas.