Universiada 2020

Image

RADVILIŠKYJE BUS ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „NACIONALINĖ IV TAU UNIVERSIADA 2020“ (NR. SRF-SRO-2019-1-0166)

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto centras ir Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija 2019 m. rugsėjo 30 d. pasirašė projekto „Nacionalinė IV TAU universiada 2020“ įgyvendinimo sutartį. Šio projekto tikslas yra organizuoti IV Nacionalinę TAU universiadą ir propaguoti sportą bei fizinį aktyvumą kaip neatskiriamą asmenybės ugdymo priemonę, sveikatos išsaugojimo šaltinį tarp pagyvenusių žmonių. Įgyvendinant šį tikslą, keliami uždaviniai. Pagrindinis uždavinys – 2020 m. liepos 2–3 d. organizuoti 2-iejų dienų „Nacionalinę IV TAU universiadą 2020“. Siekiama propaguoti sportą bei fizinį aktyvumą senjorų tarpe, plėtoti švietėjišką misiją organizuojant sportinius renginius, skirtus senjorų sveikatos ugdymui ir stiprinimui. Visuomenė bus informuojama apie projektą, jo tikslus, planuojamus rezultatus, projekto naudą ir projekto finansavimą.

Projekto tikslinė grupė – 500 šalies Trečiojo amžiaus universitetų senjorų.

Projekto įgyvendinimo vieta – Radviliškio miesto centrinis stadionas.

Projekto partneris  – Nacionalinė trečiojo amžiaus universitetų asociacija ir 19 šalies TAU.

Bendra Projekto vertė – 24 901,16 Eur.

ADMINISTRAVIMO KOMANDA

ADMINISTRAVIMO KOMANDA

Projekto vadovė – Rita Vaigauskienė, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja, tel. 8 616 15533, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Partnerių veiklos koordinatorius – Regina Dovidavičiūtė, Nacionalinės trečiojo amžiaus universitetų asociacijos vicepirmininkė, tel.8 626 10836, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projekto koordinatorius sportinei veiklai – Anicetas Savickas, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas, tel. 8 698 87203, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Projekto finansininkas – Laima Gudžiūnienė, Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Buhalterinės apskaitos ir planavimo skyriaus vedėja-vyr. buhalterė,  tel. 8 612 52671, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© 2022 Radviliškio r. sav. švietimo ir sporto paslaugų centras. Visos teisės saugomos.

Please publish modules in offcanvas position.