Vasaros metu Šeduvos atvirojo jaunimo centro „Jaunimo erdvė“ lankytojai nenuobodžiauja

Pasibaigus karantinui ir vėl galint laisviau veikti ir darbuotis, Šeduvos AJC „Jaunimo erdvė“ lankytojams buvo suorganizuota nemažai įdomių išvykų. Visos išvykos lankytojams nieko nekainuoja, nes veiklos finansuojamos projekto „Užkurkim_Šeduvą“ lėšomis. Jos gautos, parengus projektą ir sudalyvavus atvirųjų jaunimo centrų veiklos programų finansavimo konkurse, kurį organizavo Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Išsilaisvinus iš karantino gniaužtų, jaunuolių laukė pirmoji išvyka į Šiaulių kartodromą, kur jie galėjo pasijausti tikrais lenktynininkais. Jaunuoliai važiavo kvalifikacinius važiavimus, o pagal kvalifikacijoje parodytą laiką išsirikiavo finaliniame važiavime. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti. Ko gero, ši išvyka turėjo daugiausiai adrenalino – atsirado ne vienas norintis sugrįžti atgal į kartodromą.

Kita jaunimo išvyka buvo į nuotykių parką „Lokės pėda“ (Jonavos r.). Ekstremalios pramogos patiko visiems, buvo išbandytos visos trasos. Dalyviai džiaugėsi geru oru bei nuotaikinga kelione. Nemažai dalyvių tokias pramogas išbandė pirmą kartą. Džiugu, kai jaunimo centras suteikia galimybę patirti naujus potyrius jaunuoliams, kurie turi mažiau galimybių – tai vienas iš projekto prioritetų.

 Jaunimo centro lankytojų laukė trečioji išvyka – į Kauną, kur buvo aplankytas IX fortas bei Lietuvos zoologijos sodas. Kauno IX forte jaunuoliai ne tik susipažino su visa muziejaus ekspozicija, bet ir trumpam tapo kaliniais, kurie žūtbūt stengėsi ištrūkti iš forto. Lietuvos zoologijos sode jaunimas ne tik pasivaikščiojo po sodą, bet ir pasidžiaugė nuostabia edukacija apie roplius, o drąsiausieji turėjo galimybę savo rankose palaikyti gyvatę bei vėžlius.

Projektas „Užkurkim_Šeduvą“ nėra paremtas vien tik išvykomis. Jaunuolių dar laukia krepšinio, tinklinio, stalo teniso, stalo futbolo turnyrai, įvairios kūrybinės dirbtuvės, tokios kaip graffiti, kepinių dienos, filmų vakarai, o labiausiai laukiamas yra Šeduvos atviro jaunimo centro 5-asis gimtadienis, kuris turėtų įvykti šių metų spalio viduryje.

Šeduvos atvirojo jaunimo centro „Jaunimo Erdvė“ informacija