X Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūra-šventė „Šimtakojis“

Š. m. vasario 8 d., penktadienį, Radviliškio miesto kultūros centre vyko X Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2019“ Radviliškio rajono apžiūra. Dalyvavo 3 Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigų vaikų kolektyvai. Šeduvos kultūros ir amatų centro vaikų teatras „Laumžirgiai“ parodė pasaką ne pasaką „Miško pasaka“ (kūrinio autorius F. A. Kotliaras). Spektaklio režisierė Izolina Stanulienė.

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos Etnokultūrinis muzikinis teatras „Po skėčiu“ pradžiugino komisiją ir kitų teatrų dalyvius parodydami muzikinę pasaką „Dangus griūva“. Šiame spektaklyje buvo net 19 jaunųjų aktorių. Jiems spektaklį parengti padėjo trys progimnazijos mokytojos: Laima Laiševcevienė, Ina Petraitienė ir Raminta Gilė. Režisierė Rasa Atkočiūnienė su Radviliškio miesto kultūros centro teatru „Balta“ parodė intriguojantį spektaklį „Baltas sapnas“.

Teatrų pasirodymus stebėjo ir vertino kompetentinga komisija, kuri pasidžiaugė vaidinančiais vaikais, turtinančiomis vaikų pasaulį mokytojomis ir režisierėmis. Komisijos sprendimu į regioninį X Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2019“ turą pateko Radviliškio miesto kultūros centro teatras „Balta“. Linkime sėkmės!

Visi kolektyvai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis ir saldžiomis dovanomis.

Dėkojame Radviliškio miesto kultūros centro kolektyvui už pagalbą organizuojant Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2019“ Radviliškio rajono apžiūrą.